Automatisk oscillerende sprøytemaskin SPM1300PU
Beskrivelse av automatisk oscillerendeSprøytemaskin
Funksjoner avAutomatisk oscillerende sprøytemaskin
lLesebarriere
lSprøytingSystem
- Ventil- og tidsstyring kan håndteres direkte av programvaren.
lTrykksystem
lOversprayfiltrering
lTransportbåndssystem
SPM1300 kan utstyres medbåndtransportør eller Pin-typetransportbåndssystem
lKontrollpanel
Tekniske parametere forAutomatisk oscillerende sprøytemaskin
| Modell | SPM1300PU |
| Maks. sprøytebredde | 1300 mm |
| Maks. tykkelse på arbeidsstykket | 50 mm |
| Maks. matehastighet | 5 m/min |
| Lufttrykk | 0,5–0,8 M pa |
| Total effekt | 13 kW |
| Fotavtrykk | 5400 * 4400 * 2500 mm |
| Vekt | 4000 kg |
| Operatør | 2 personer |
Bruksområder for automatiske sprøytebeleggssystemer
| Hevede eller buede paneler | Flate og hevede dører | Innendørs- og utendørsmøbler |
| Trapp | Vinduer | Soverom |
| Innvendige belegg | Forlakkert ark | Støyskjermer |
| Flate plater for utvendig veggbekledning | Nedhengte tak | Metallplater og paneler |
Effektive beleggsystemer for omtrent alle industrielle beleggapplikasjoner
| Tre og trebaserte materialer | Plast | Metall |
| Spraymedielakk | Andre sprøytemedier | Varianter av sprøytepistoler |
Fordeler med å bruke enAUTOMATISK MALINGSMASKIN FOR PANELER
Hastighet og produktivitet
Konsistent belegg
Tilgjengelig og enkel å bruke
Sprøytemaskin eller manuell sprøyting?
Invester i enAUTOMATISK MALINGSMASKIN FOR PANELERI dag
Hvordan automatisert etterbehandling vil spare bedriften din penger?
Hva er automatisert etterbehandling?
Hvorfor kjøpe automatisert etterbehandlingsutstyr?
Kvalitet teller
Dagens arbeidsmarked er tøft
Økt produksjon
Maskinsprøyting av kjøkkenskap gjør at de blir 75 % raskere enn manuell sprøyting.